Foteselli Gömme Rezarvuarlar

 

Fotoselli rezarvuar klozeti kullandığınızda sizi algılar ve siz yaklaşık 1 m uzaklaştığınızda 20 – 30 sn sonra sensör panelin içindeki su kaldıraç motoruna sinyal gönderir ve motor boşaltmayı yukarı çekerek suyun boşalmasını sağlar.

 

Oluşabilecek Arızalar;

 

Sensör arızalı ise sizi algılamaz bu durumda boşaltma kaldıracına sinyal gitmez ve su boşaltması gerçekleşmez.Göz sizi algılar fakat boşaltma gerçekleşmezse panelin içindeki motor arızalıdır.Yine su boşaltmaz.Bir başka durum ; Boşaltma köprüsü ve salıncağı yerinden oynamıştır.Bu durumda suyu tam olarak boşaltmaz.

 

Ayrıca şamandırada sık rastlanan bir durum olmamakla birlikte suyun basıncıyla yukarı çıkan mekanizma suyun önünü kapatır.Rezervuarı kullandıktan sonra aşağı düşmesi gerekirken düşmez.Yukarda takılı kalırsa depoya su dolumu gerçekleşmez.Şamandıra hiç kapatmazsa rezervuarı kullandıktan bir süre sonra boşaltmada bulunan taliye borusundan klozetin içine su akmaya başlar.

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0543 488 57 74

Mail : info@weveryteknik.com

BURADAYIZ

SOSYAL MEDYA

Tüm hakları saklıdır. Yazıları izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. – Designed by Webbilir Webbilir Logo

×